۰۵۸۳۷۲۲۲۶۲۰

حضور اعضای شورای شهر و شهردار اسفراین در محلات

به گزارش روابط عمومی شورای شهر اسفراین عصر روز یک شنبه ریاست واعضای شورای شهرشامل نایب رئیس شورای شهر ورئیس کمیسیون فرهنگی شورا، رئیس کمیسیون برنامه وبودجه شورا، رئیس کمیسیون فنی وعمران شورا ، رئیس کمیسیون حمل نقل ونماینده شورای شهر در کمیته اجرایی طرح تفصیلی شورا در شهرداری و شهردار اسفراین در مسجد محله انقلاب اسلامی حضور یافتند و ضمن شرکت در نماز جماعت در پایان نماز به سئوالات اهالی محترم پاسخ دادند . این گزارش حاکیست ابتدا شهردار اسفراین مهندس ارجمندی طی سخنانی به اقدامات برنامه ریزی شده در این محله اشاره کردند و در پایان سخنان لحظاتی را پاسخگوی سئوالات اهالی محترم شدند.
🔸سپس آقای شعبانیان ریاست شورای اسلامی شهر اسفراین نیز توضیحاتی در رابطه با مسائل مورد درخواست اهالی ارایه کردند واز شهردار محترم خواستنددرخواست های مردمی را برای اجرایی شدن در برنامه کاری قرار دهدوبعد به سئوالات اهالی محترم نیز پاسخ دادند.
🔸پس از ایشان آقای علیرضا حسین آبادی عضو ورئیس کمیسیون برنامه بودجه شورای شهر در رابطه به بودجه اختصاصی به شهر و تقسیم آن بین محلات اشاره کردند و توضیحات لازم را برای اطلاع شهروندان این محله ارایه کردند.
🔸سپس آقای خوشبخت عضو و ریاست کمیسیون حمل و نقل شورای شهر هم باتوجه به درخواست اهالی در رابطه با پیگیری زمینهای بایر موجود در این محله توضیحاتی ارایه کردند و مطالب لازم رابرای تعیین تکلیف زمین ها به اهالی ارایه نمودند.
🔸سپس آقای بابایی عضو ورئیس کمیسیون فنی و عمران شورای شهرنیز در رابطه با اقدامات عمرانی محله که مد نظر واجرای شهرداری و شورای شهر می باشد توضیحاتی را ارایه نمودند.
🔸ودر آخر نیز سرکار خانم رگبار نایب رئیس شورای شهر اسفراین ورئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر اسفراین با جمع بندی موارد طرح شده از اهالی محترم درخواست نمودند در مشارکت شهری فعال تر حضور یابند و نمایندگان خود در شورای اسلامی شهر را یاری نمایند تا اعضای شورا ی شهر بتوانند به تعهدات قانونی خود نسبت به تمامی شهروندان عمل نمایند.
🔸در پایان جلسه نیز اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار اسفراین از گذر مورد درخواست اهالی برای زیر سازی و آسفالت بازدید بعمل آوردند وتصمیمات لازم برای اجرایی شدن درخواست اهالی اتخاذ نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار