۰۵۸۳۷۲۲۲۶۲۰

جلسه مشترک شورای اسلامی شهر اسفراین و هیات انطباق در شورای شهر

به گزارش روابط عمومی شورای شهر اسفراین جلسه مشترک شورای شهر اسفراین با حضور شعبانیان ریاست شورای شهر ، سرکار خانم رگبار نایب رئیس و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر ، حسین آبادی خزانه دار و رییس کمیسیون برنامه بودجه شورا وبابایی منشی و رئیس کمیسیون فنی و عمران شورا ، خوشبخت عضوو رئیس کمیسیون حمل و نقل شورا و مهندس ارجمندی شهردار وایماندار معانت اداری مالی و مهربان معاونت شهرسازی شهرداری وحضوراعضا هیات انطباق مستقر در فرمانداری اسفراین ، آقایان بابا خانی ریاست دادگستری ، مسلم نوری فرماندار ونماینده عالی دولت ، و کارشناسان فرمانداری جوانشیر و سرکار خانم محمدی در هیات تطبیق برگزار شد.
در این جلسه ابتدا ریاست شورای شهر با گرامیداشت ایام روز کارگر و شورا و معلم و خلیج فارس از حضور اعضا هیات انطباق در شورای شهر تشکر کرد و گفت این همدلی ها و تبادل نظر های چهره به چهره می تواند روند رسیدگی به مشکلات مردمی را کاهش دهد و مشکلات مردم زود تر حل گردد.
سپس فرماندار اسفراین با تبریک روز کار و معلم روز شورا را به اعضای شورای شهر تبریک گفت سپس توضیحات لازم را در جهت مصوبات تایید شده و تایید نشده در هیات انطباق را بیان نمود و نظریه و پیشنهادات خود را برای عدم تکرار چنین مواردی بیان کرد و از اعصای شورای شهر و شهرداری خواست برای اینکه روند رسیدگی به پرونده های ارسالی به هیات انطباق مشکلی ایجاد نگردد مدارک ارسالی را تکمیل تر و روند مصوبات را شفاف تر به انجام برسانند تا در تایید مصوبات شورا خللی ایجاد نگردد.
سپس هر کدام از اعضای شورای شهر نظرات و پیشنهادات و مشکلات مردمی را بیان کردند و از نماینده عالی دولت خواستند برای انجام انها پیگیری لازم به انجام رسانند.
بعد از اعضای شورای شهر مهندس ارجمندی شهردار اسفراین هم اشاره ای به مطالب طرح شده نمود و پاسخ لازم را ارایه کرد واز نماینده عالی دولت و رئیس دادگستری اسفراین خواست در فرصت مناسب وقتی را تعیین فرمایند تا شهرداری بتواند مطالب خود را بیان و تصمیمات لازم برای همکاری و حمایت بیشترشهرداری در اجرای وظایف اتخاذ گردد . در پایان نیز ریاست دادگستری و عضو هیات انطباق گفت من مدتها بود پیگیر بودم تا چنین جلسه ای تشکیل گردد که ما بتوانیم از نزدیک مسایل را مورد بررسی قرار دهیم تا بتوانیم با تبادل نظر مشکلات مردم را بهتر حل نماییم .
این جلسه بعد نماز مغرب و عشا تشکیل شد و تا ساعت ها طول کشید . که در پایان ریاست شورای شهر از حضور همه اعضا شورا و هیات انطباق تشکر کرد و خواستار شد انشالله بتوانیم این روندجلسات را برای حل مشکلات مردم ادامه دهیم تا بتوانیم مشکلات مردم را با همدلی و همکاری برطرف نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار