۰۵۸۳۷۲۲۲۶۲۰

پیام ریاست و اعضا شورای اسلامی شهر اسفراین

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی ریاست و اعضای شورای اسلامی شهراسفراین به مناسبت فرارسيدن سال ۱402 هجري خورشيدي و آغاز بهار، در پيامي مشترک به هموطنان و همشهریان عزیز شهر اسفراین  آغاز سال جديد را تبریک گفتند که متن پیام به شرح ذیل می باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر الیل و النهار یا محول الحول والاحوال حول حالنا الی احسن الحال ، بحق محمد و آله الاطهار

به نام خداوند آفريننده زيباييها

همشهریان بزرگوار و عزیز اسفراینی سلام

ضمن تشکر از شما همشهریان عزیز و فهیم شهر اسفراین ، که با همکاری صمیمانه خوددر سالی که گذشت با پرداخت عوارضات قانونی باعث شدید تا مدیریت شهری بتواند تعهداتی را که در قبال شهروندان عزیز داشتندرا به خوبی اجرا و ضمینه توسعه و پیشرفت شهر را تحقق بخشد، فرا رسیدن نوروزسال 1402وتقارن آن با ماه مبارک رمضان وماه رحمت الهی را به همه هموطنان عزیز به ویژه شما همشهریان عزیزاسفراینی تبریک عرض میکنیم و از درگاه خداوند متعال برای همه موفقیت، نشاط و شادکامی را مسئلت می نماییم . امیدواریم توفیق خداوند در سال جدید نیزایجاد شود تا شورای شهر و مدیریت شهری بتواند با اتکا به الطاف بیکران الهی وحمایت های بی دریغ شما شهروندان عزیز تحت زعامت حضرت ولی عصر (عج) و رهبری عالمانه مقام معظم رهبری (مدظلّه العالی) درسال مهار تورم ،رشد تولید باز هم با همکاری همه جانبه شما شهروندان عزیز با همت پرسنل زحمت کش شهرداری خصوصا شهردار محترم ، خدمتگزاریِ مخلصانه به مردم شریف شهرمان اسفراین با نظارت همه جانبه شورای شهر در تمامی برنامه های فرهنگی ، خدماتی ، عمرانی واجتماعی رادر جهت توسعه بهتر و بیشتر اجرایی نماید .  

 ما اعضای شورای شهر اسفراین برخود لازم و واجب می دانیم طبق وظایف قانونی در سال 1402 با توجه به بیانات مقام عظمای ولایت تمهیدات لازم را با نگاهی ارزشمند به نظارت برعملکرد مطلوب معاونین ومسئولین و کارکنان شهرداری ، پرسنل خدوم آتش نشانی، خدمات شهری و فضای سبز ، عمران شهری و خادمان مردم به ویژه شهردار محترم. اعمال تا خدمات بهتر از سالهای قبل ارایه گردد . تا انشاالله بتوانیم با توکل بر خداوند و همت مدیریت شهری در جهت رضایت مندی شما و توسعه و عمران شهری برای داشتن شهری زیبا وتوسعه یافته بیش از پیش گام برداریم. در این راستا امید داریم شهروندان عزیز با همت بلند و دعای خیرخودما را یاری فرمایند تا در سال جدید سیمایی زیباتر از شهرسال گذشته در همۀ ابعاد و زمینه ها را شاهد باشیم ، ما معتقد هستیم ما نمایندگان و برگزیدگان مردم عزیز هستیم و باید وظیفه قانونی خود را عملی سازیم تا همواره شاهد خدمات ارزشمند شهرداری و توسعه همه جانبه شهرمان اسفراین باشیم چرا که دست یافتن به شهری آباد و پویا تنها با اتحاد و همدلی میسر خواهد بودکه ما همواره از این موهبت الهی با داشتن شهرودانی فهیم همچون شما عزیزان برخوردار بوده و ان شالله بیشتر از گذشته برخوردار خواهیم بود.

بر همین اساس امیدواریم در سال نو با تلاش و کوشش مسئولان و همراهی و همدلی همشهریان عزیز ، شاهدشهری بهتر و آبادتروزیبا تر از گذشته ان شالله باشیم.

                                                   ریاست و  اعضای شورای اسلامی شهر اسفراین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار